Dzisiaj jest: 17.06.19. 




01.04.2019 - MPM - Warszawa - 30-31.03.2019
Mistrzostwa Polski Młodzieżowców
Warszawa, 30-31.03.2019

Matuszak Sylwia - złoto
Godlewski Mateusz - złoto
Borkiewicz Krystian, Dzwoniarski Adrian, Godlewski Mateusz i Jaskulski Patryk - srebro


Szabla kobiet indywidualnie

1. Matuszak Sylwia (KKSz Konin)
2. Kaleta Karolina (KS Karabela)
3. Dobińska Julia (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
3. Mazurek Marta (AZS AWF Warszawa)
5. Tobiaszewska Martyna (UKS 13 Białystok)
6. Maksym Martyna (KKSz Konin)
7. Remlein Antonina (O.Ś. AZS Poznań)
8. Michalak Weronika (KU AZS-UAM Poznań)

Ćwierćfinały:
Dobińska Julia - Remlein Antonina 15/6
Kaleta Karolina - Tobiaszewska Martyna 15/6
Mazurek Marta - Maksym Martyna 15/10
Matuszak Sylwia - Michalak Weronika 15/8

Półfinały:
Kaleta Karolina - Dobińska Julia 15/6
Matuszak Sylwia - Mazurek Marta 15/10

Finał:
Matuszak Sylwia - Kaleta Karolina 15/9



Szabla mężczyzn indywidualnie

1. Godlewski Mateusz (KKSz Konin)
2. Kaczkowski Krzysztof (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
3. Knez Mateusz (O.Ś. AZS Poznań)
3. Kisiel Michał (MUKS Victor Warszawa)
5. Jaskulski Patryk (KKSz Konin)
6. Kurzyna Piotr (UKS 13 Białystok)
7. Różycki Michał (AZS AWF Warszawa)
8. Ławresz Damian (UKS 13 Białystok)

Ćwierćfinały:
Godlewski Matusz - Różycki Michał 15/6
Kisiel Michał - Jaskulski Patryk 15/9
Kaczkowski Krzysztof - Ławresz Damian 15/7
Knez Mateusz - Kurzyna Piotr - 15/13

Półfinały:
Godlewski Mateusz - Kisiel Michał 15/8
Kaczkowski Krzysztof - Knez Mateusz 15/12

Finał:
Godlewski Mateusz - Kaczkowski Krzysztof 15/10


Szabla kobiet drużynowo

1. KS KARABELA
- Kaleta Karolina
- Okine Marta
- Trzmielewska Martyna
2. ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY
- Cieślar Zuzanna
- Dobińska Julia
- Widera Paulina
3. UKS 13 BIAŁYSTOK
- Kurzyna Urszula
- Tobiaszewska Martyna
- Wysocka Monika
4. KKSZ KONIN
- Ciesielska Sara
- Geraga Marta
- Maksym Martyna
- Matuszak Sylwia

5. UKS RIPOSTA OLSZTYN
6. AZS AWF WARSZAWA
7. TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
8. KU AZS-UAM POZNAŃ

Ćwierćfinały:
KKSZ KONIN - UKS RIPOSTA OLSZTYN 45/33
KS KARABELA - KU AZS-UAM POZNAŃ 45/20
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY - AZS AWF WARSZAWA 45/36
UKS 13 BIAŁYSTOK - TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 45/40

Półfinały:
KS KARABELA - KKSZ KONIN 45/26
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY - UKS 13 BIAŁYSTOK 45/39

Finał:
KS KARABELA - ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 45/33

Walka o III miejsce:
UKS 13 BIAŁYSTOK - KKSZ KONIN 45/42


Szabla mężczyzn drużynowo

1. UKS 13 BIAŁYSTOK
- Kurzyna Piotr
- Ławresz Damian
- Prokopowicz Mateusz
2. KKSZ KONIN
- Borkiewicz Krystian
- Dzwoniarski Adrian
- Godlewski Mateusz
- Jaskulski Patryk

3. ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY
- Kaczkowski Krzysztof
- Lipiński Marcin
- Patyna Jakub
4. MUKS VICTOR WARSZAWA
5. AZS AWF WARSZAWA
6. I KU AZS-UAM POZNAŃ
7. O.Ś. AZS POZNAŃ
8. II KU AZS-UAM POZNAŃ

Ćwierćfinały:
KKSZ KONIN - II KU AZS-UAM POZNAŃ 45/16
MUKS VICTOR WARSZAWA - I KU AZS-UAM POZNAŃ 45/34
UKS 13 BIAŁYSTOK - AZS AWF WARSZAWA 45/29
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 45/41

Półfinały:
KKSZ KONIN - MUKS VICTOR WARSZAWA 45/34
UKS 13 BIAŁYSTOK - ZAGŁEBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 45/34

Finał:
UKS 13 BIAŁYSTOK - KKSZ KONIN 45/44

Walka o III miejsce:
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY - MUKS VICTOR WARSZAWA 45/44

*******************************















Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design