Dzisiaj jest: 17.06.19. 




20.05.2019 - MPS Warszawa 18-19.05.2019
Mistrzostwa Polski Seniorów
Warszawa, 18-19.05.2019

4 medale dla KKSZ



SZABLA KOBIET INDYWIDUALNIE

1. MATUSZAK Sylwia (KKSZ KONIN)
2. KOZACZUK Małgorzata (AZS AWF WARSZAWA)
3. WĄTOR Angelika (Zagłębiowski klub Szermierczy)
3. CIEŚLAR Zuzanna (Zagłębiowski klub Szermierczy)
5. CIEŚLAR Karolina (Zagłębiowski klub Szermierczy)
6. JÓŹWIAK Bogna (O.Ś. AZS POZNAŃ)
7. OSTOJSKA Matylda (AZS AWF WARSZAWA)
8. PUDA Marta (TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)

Ćwierćfinały:
Wątor Angelika – Jóźwiak Bogna 15/9
Kozaczuk Małgorzata – Puda Marta 15/9
Cieślar Zuzanna – Cieślar Karolina 15/14
Matuszak Sylwia – Ostojska Matylda 15/7

Półfinały:
Kozaczuk Małgorzata – Wątor Angelika 15/14
Matuszak Sylwia – Cieślar Zuzanna 15/11

Finał:
Matuszak Sylwia – Kozaczuk Małgorzata 15/12


SZABLA MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

1. DOMINIK Grzegorz (Zagłębiowski klub Szermierczy)
2. GRZEGOREK Mikołaj (MUKS VICTOR WARSZAWA)
3. GODLEWSKI Mateusz (KKSZ KONIN)
3. OCIŃSKI Jakub (AZS AWF KATOWICE)
5. STANISŁAWSKI Adrian (KKSZ KONIN)
6. WYSTEL Marcin (AZS AWF KATOWICE)
7. SZCZEPANIK Piotr (MUKS VICTOR WARSZAWA)
8. GÓRSKI Mateusz (UKS SZABLA BRZOZA)

Ćwierćfinały:
Godlewski Mateusz – Wystel Marcin 15/8
Dominik Grzegorz – Stanisławski Adrian 15/12
Ociński Jakub – Szczepanik Piotr 15/10
Grzegorek Mikołaj – Górski Mateusz 15/11

Półfinały:
Dominik Grzegorz – Godlewski Mateusz 15/13
Grzegorek Mikołaj – Ociński Jakub – kontuzja

Finał:
Dominik Grzegorz – Grzegorek Mikołaj 15/12


SZABLA KOBIET DRUŻYNOWO

1. ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY I
- CIEŚLAR Karolina
- CIEŚLAR Zuzanna
- WALCZAK Karolina
- WĄTOR Angelika
2. KKSZ KONIN
- KĘDZIORA Katarzyna
- MATUSZAK Sylwia
- NOWINOWSKA Natalia
- ZAWODNIAK Małgorzata

3. AZS AWF WARSZAWA I
- KOZACZUK Małgorzata
- MAZUREK Marta
- OSTOJSKA Matylda
- ROWIŃSKA Emilia
4. O.Ś. AZS POZNAŃ
5. TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC I
6. KS KARABELA
7. ZAGŁEBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY II
8. TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC II

Ćwierćfinały:
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY I– TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC II 45/15
O.Ś. AZS POZNAŃ – TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC I 45/38
KKSZ KONIN – KS KARABELA 45/39
AZS AWF WARSZAWA I – ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY II 45/44

Półfinały:
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY I – O.Ś. AZS POZNAŃ 45/23
KKSZ KONIN – AZS AWF WARSZAWA I 45/41

Finał:
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY I – KKSZ KONIN 45/40

Walka o III miejsce:
AZS AWF WARSZAWA I – O.Ś. AZS POZNAŃ 45/27


SZABLA MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

1. MUKS VICTOR WARSZAWA
- BIAŁECKI Cezary
- BRONISZEWSKI Jakub
- GRZEGOREK Mikołaj
- SZCZEPANIK Piotr
2. KKSZ KONIN
- GODLEWSKI Mateusz
- PAŁASZ Patryk
- STANISŁAWSKI Adrian
- ŚWIERK Stanisław

3. ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY I
- DOMINIK Grzegorz
- KACZKOWSKI Krzysztof
- KOCHAN Michał
- LIPIŃSKI Marcin
4. MKS FORTIS SOSNOWIEC
5. AZS AWF KATOWICE
6. ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY II
7. UKS SZABLA ZĄBKI
8. O.Ś. AZS POZNAŃ

Ćwierćfinały:
MUKS VICTOR WARSZAWA – UKS SZABLA ZĄBKI 45/28
MKS FORTIS SOSNOWIEC – AZS AWF KATOWICE 45/39
KKSZ KONIN – ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY II 45/42
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY I – O.Ś. AZS POZNAŃ 45/40

Półfinały:
MUKS VICTOR WARSZAWA – MKS FOTIS SOSNOWIEC 45/38
KKSZ KONIN – ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY I 45/34

Finał:
MUKS VICTOR WARSZAWA – KKSZ KONIN 45/40

Walka o III miejsce:
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY I – MKS FORTIS SOSNOWIEC 45/41

***************

















Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design