Dzisiaj jest: 18.10.19. 




14.09.2019 - XII PEK - Konin - 14-15.09.2019
XII PUCHAR EUROPY KADETÓW W SZABLI KOBIET I MĘŻCZYZN
- XX TURNIEJ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KONINA
Konin, 14-15.09.2019



-link do transmisji FENCINGSCORE (wyniki na żywo)-

-link do transmisji YOUTUBE-

-Zdjęcia Konin. I love it.-



Szabla mężczyzn

1. MOATAZ Adham (Egipt)
2. KAZHANEUSKI Yauheni (MGOSCH-UOR - Białoruś)
3. TFIRST Balazs (KERTVAROS - Węgry)
3. GEIGER Lars (TSG EISLINGEN - Niemcy)
5. KRAJNC Peter (SK KAMNIK - Słowenia)
6. KAJOR Krzysztof (PALAC MLODZIEZY KATOWICE - Polska)
7 MADRIGAL Santiago (CE-M - Hiszpania)
8 PROSSE Nand (SABRE NOIR - Belgia)
-------------------------------------
9. NOWINOWSKI Kacper (KKSZ KONIN - Polska)
13. Jarek Gabriel(KKSZ KONIN - Polska)


Ćwierćfinały:
TFIRST Balazs - PROSSE Nand 15/13
KAZHANEUSKI Yauheni - KRAJNC Peter 15/5
GEIGER Lars - KAJOR Krzysztof 15/13
MOATAZ Adham - MADRIGAL Santiago 15/14

Półfinały:
KAZHANEUSKI Yauheni - TFIRST Balazs 15/13
MOATAZ Adham - GEIGER Lars 15/11

Finał:
MOATAZ Adham - KAZHANEUSKI Yauheni 15/10




















Występy formacji tanecznej KDK - FUKS 3 Kids i FUKS JUNIOR TEAM (Instruktor Jacek Szczepankiewicz)








Finałowa ósemka i sędziowie.


Podziękowania dla Józefa Nowickiego za wkład w rozwój szermierki.


Wręczanie odznaczeń WOZSz przez Prezesa Jana Wachowiaka
Srebrna Odznaka: Glanc Sebastian i Papuzińska Alicja
Brązowa Odznaka: Jedwabny Gracjan i Nowinowski Kacper






Walka finałowa






Dekoracja - najlepsi zawodnicy Pucharu Europy Kadetów.




Szabla kobiet

1. BONDAR Oleksandra (NIKOLAEV - Ukraina)
2. BECHYNOVA Karolina (DDM SERM CHOMUTOV - Czechy)
3. GOLOVKINA Sofiia (KIEW - Ukraina)
3. CADAO Leonie (TSG EISLINGEN - Niemcy)
5. BULBA Daria (NIKOLAEV - Ukraina)
6. MALGREM Klaudia (KS KARABELA - Polska)
7. HIRSCHFELD Anastasija (TSG EISLINGEN - Niemcy)
8. PORADA Zuzanna (TMS SOSNOWIEC - Polska)

Ćwierćfinały:
Bondar Oleksandra - Malgrem Klaudia 15/4
Cadao Leonie - Bulba Daria 15/13
Bechynova Karolina - Porada Zuzanna 15/13
Golovkina Sofiia - Hirschfeld Anastasja 15/9

Półfinały:
Bondar Oleksandra - Cadao Leonie 15/8
Bechynova Karolina - Golovkina Sofiia 15/14

Finał:
Bondar Oleksandra - Bechynova Karolina 15/4


















Finałowa ósemka i sędziowie.


Podziękowania dla Pani Ewy Kazimierczak za wieloletnią opiekę medyczną w trakcie zawodów.


Występ formacji tanecznej KDK - Body and Soul (instruktor - Grzegorz Ambroziak)








Walka finałowa.






Dekoracja - najlepsze szablistki Pucharu Europy Kadetów w Koninie.




Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design