Dzisiaj jest: 11.12.19. 




14.11.2019 - OTMiD - Kamionki - 09.11.2019
Ogólnopolski Turniej Młodzików i Dzieci
Kamionki, 09.11.2019

MŁODZIK
2. Radoch Filip
3. Kaczmarczyk Adam

DZIECI
1. Radoch Igor



MŁODZIK

Szabla dziewcząt

-----------------------
10. Pilarska Iga


Szabla chłopców

1. Denkiewicz Banedykt (UKS Szabla Ząbki)
2. Radoch Filip (KKSz Konin)
3. Kaczmarczyk Adam (KKSz Konin)

3. Denkiewicz Aleksander (UKS Szabla Ząbki)
5. Malcer Kacper (KKSz Konin)
6. Kowalczyk Łukasz (UKS Hajduczek Olsztyn)
7. Stasiak Arkadiusz (KKSz Konin)
8. Buśkiewicz Maksymilian (Grodziski Klub Szermierczy)
------------------------------
12. Radke Paweł

Ćwierćfinały:
Kaczmarczyk Adam - Stasiak Arkadiusz 12/8
Denkiewicz Benedykt - Kowalczyk Łukasz 12/8
Denkiewicz Aleksander - Malcer Kacper 12/6
Radoch Filip - Buśkiewicz Maksymilian 12/5

Półfinały:
Denkiewicz Benedykt - Kaczmarczyk Adam 12/6
Radoch Filip - Denkiewicz Aleksander 12/9

Finał:
Denkiewicz Benedykt - Radoch Filip 12/8


DZIECI

Szabla dziewcząt

1. Leduc Emilie (Grodziski Klub Szermierczy)
2. Dwornik Oliwia (Grodziski Klub Szermierczy)
3. Mejłun Karolina (UKS Hajduczek Olsztyn)
3. Ernest Julia (Klub Szermierczy AMP)
5. Wieczorek Anna (KKSz Konin)
6. Witkowska Lena (KKSz Konin)

7. Siejak Maja (AZS AWF Poznań)
8. Żółtowska Agata (Grodziski Klub Szermierczy)
-------------------------------------
10. Pietrzak Amelia (KKSz Konin)

Ćwierćfinały:
Dwornik Oliwia - Żółtowska Agata 8/3
Ernest Julia - Witkowska Lena 8/6
Mejłun Karolina - Wieczorek Anna 8/1
Leduc Emilie - Siejak Maja 8/0

Półfinały:
Dwornik Oliwia - Ernest Julia 8/1
Leduc Emilie - Mejłun Karolina 8/3

Finał:
Leduc Emilie - Dwornik Oliwia 8/5


Szabla chłopców

1. Radoch Igor (KKSz Konin)
2. Rataj Tomasz (Pałac Młodzieży Katowice)
3. Rulewicz Julian (AZS AWF Poznań)
3. Kaczorowski Henryk (AZS AWF Warszawa)
5. Siemionow Franciszek (UKS Szabla Brzoza)
6. Grześkowiak Maciej (AZS AWF Poznań)
7. Grzeszczyk Mikołaj (UKS Hajduczek Olsztyn)
8. Nowinowski Bartosz (KKSz Konin)
----------------------------------
10. Palmowski Błażej (KKSz Konin)

Ćwierćfinały:
Radoch Igor - Grzeszczyk Mikołaj 8/4
Kaczorowski Henryk - Grześkowiak Maciej 8/4
Rataj Tomasz - Siemionow Franciszek 8/5
Rulewicz Julian - Nowinowski Bartosz 8/4

Półfinały:
Radoch Igor - Kaczorowski Henryk 8/5
Rataj Tomasz - Rulewicz Julian 8/1

Finał:
Radoch Igor - Rataj Tomasz 8/3










Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design