Dzisiaj jest: 17.02.20. 




27.01.2020 - MPJ - Warszawa - 25-26.01.2020
Mistrzostwa Polski Juniorów w szabli
Warszawa, 25-26.01.2020

srebro indywidualnie - Małgorzata Zawodniak

srebro drużynowo - KKSZ KONIN I
(Sebastian Glanc, Kacper Nowinowski,
Olaf Stasiak i Michał Szreder)


Szabla kobiet indywidualnie

1. Zuzanna Cieślar (ZKS Sosnowiec)
2. Małgorzata Zawodniak (KKSz Konin)
3. Julia Cieślar (ZKS Sosnowiec)
3. Urszula Kurzyna (UKS 13 Białystok)
5. Zuzanna Lenkiewicz (TMS Zagłębie Sosnowiec)
6. Roksana Bartosz (Dragon Łódź)
7. Natalia Głecka (AZS AWF Warszawa)
8. Aniela Kozłowska (UKS Hajduczek Olsztyn)

Ćwierćfinały:
Małgorzata Zawodniak – Roksana Bartosz 15/13
Urszula Kurzyna – Aniela Kozłowska 15/9
Zuzanna Cieślar – Zuzanna Lenkiewicz 15/11
Julia Cieślar – Natalia Gałecka 15/13

Półfinały:
Małgorzata Zawodniak – Urszula Kurzyna 15/13
Zuzanna Cieslar – Julia Cieslar 15/14

Finał:
Zuzanna Cieślar - Małgorzata Zawodniak 15/11


Szabla mężczyzn indywidualnie

1. Piotr Szczepanik (MUKS Victor Warszawa)
2. Szymon Hryciuk (AZS AWF Katowice)
3. Jakub Broniszewski (MUKS Victor Warszawa)
3. Piotr Sosulski (ZKS Sosnowiec)
5. Olaf Stasiak (KKSz Konin)
6. Oskar Kwiatkowski (UKS Szabla Brzoza)
7. Oskar Peliński (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
8. Rafał Gałecki (AZS AWF Warszawa)

Ćwierćfinały:
Jakub Broniszewski – Olaf Stasiak 15/8
Piotr Szczepanik – Rafał Gałecki 15/4
Piotr Sosulski – Oskar Kwiatkowski 8/5
Szymon Hryciuk – Oskar Peliński 15/7

Półfinały:
Piotr Szczepanik – Jakub Broniszewski 15/11
Szymon Hryciuk – Piotr Sosulski 15/5

Finał:
Piotr Szczepanik - Szymon Hryciuk 15/12


Szabla kobiet drużynowo

1. ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY
- CIEŚLAR Julia
- CIEŚLAR Zuzanna
- KORDEL Kalina
- SAŁATA Amelia
2. UKS 13 BIAŁYSTOK
- KURZYNA Urszula
- MIECZKOWSKA Gabriela
- SEREDYŃSKA Blanka
- SUSZCZYŃSKA Kinga
3. TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC I
- KOZIEŁ Klaudia
- LENKIEWICZ Zuzanna
- PORADA Paulina
- PORADA Zuzanna
4. AZS AWF WARSZAWA
5. KS KARABELA
6. KKSZ KONIN I
- HADJ BACHIR Aischa
- PAPUZIŃSKA Alicja
- WALERIAŃCZYK Weronika
- ZAWODNIAK Małgorzata
7. KKSZ KONIN II
- BUSELT Zuzanna
- DZIĘCIELAK Martyna
- KOZIARSKA Natalia
- PAKUŁA Karina

8. UKS SZABLA ZĄBKI


Ćwierćfinały:
UKS 13 BIAŁYSTOK – UKS SZABLA ZĄBKI 45/17
AZS AWF WARSZAWA – KKSZ KONIN I 45/41
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC I – KS KARABELA 45/19
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY – KKSZ KONIN II 45/26

Półfinały:
UKS 13 BIAŁYSTOK – AZS AWF WARSZAWA 45/29
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY – TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC I 45/33

Finał:
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY – UKS 13 BIAŁYSTOK 45/23


Szabla mężczyzn drużynowo

1. MUKS VICTOR WARSZAWA
- BRONISZEWSKI Jakub
- BRONISZEWSKI Marcel
- RYCHTA Krzysztof
- SZCZEPANIK Piotr
2. KKSZ KONIN I
- GLANC Sebastian
- NOWINOWSKI Kacper
- STASIAK Olaf
- SZREDER Michał

3. ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY I
- LIPIŃSKI Marcin
- PELIŃSKI Oskar
- SOSULSKI Piotr
- ZIOMEK Robert
4. AZS AWF WARSZAWA
5. KKSZ KONIN II
- GLASNER Hubert
- HADAJ BAHIR Sofien
- JEDWABNY Gracjan
- STASIAK Mateusz

6. UKS 13 BIAŁYSTOK
7. TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
8. UKS SZABLA BRZOZA

Ćwierćfinały:
MUKS VICTOR WARSZAWA – TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 45/26
AZS AWF WARSZAWA – KKSZ KONIN II 45/44
KKSZ KONIN I – UKS SZABLA BRZOZA 45/15
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY I – UKS 13 BIAŁYSTOK 45/22

Półfinały:
MUKS VICTOR WARSZAWA – AZS AWF WARSZAWA 45/15
KKSZ KONIN I – ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY I 45/39

Finał:
MUKS VICTOR WARSZAWA – KKSZ KONIN I 45/18


***************










Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design