Dzisiaj jest: 12.11.19. 




02.11.2011 - OT Warszawa-Wesoła, 05.11.2011
VII Ogólnopolski Turniej w szabli
o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy
Warszawa, 05.11.2011


DZIECI

Szabla dziewcząt

1. Kalina Sobczyk (UKS Hajduczek Olsztyn)
2. Natalia Nowinowska (KKSz Konin)
3. Urszula Kurzyna (UKS 13 Białystok)
3. Ewelina Siedlec (UKS Szabla Ząbki)
5. Lidia Domańska (Dragon Łódź)
6. Zuzanna Cieślar (TMS Sosnowiec)
7. Marta Okine (AZS AWF Warszawa)
8. Weronika Janicka (UKS Dzika Świerzno)
-----------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

10. Michalina Fic
14. Daria Teskowska
15. Julianna Kęsy

Startowało 21 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Natalia Nowinowska - Weronika Janicka 12/8
Ewelina Siedlec - Zuzanna Cieślar 12/5
Kalina Sobczyk - Marta Okine 12/7
Urszula Kurzyna - Lidia Domańska 12/9

Półfinały:
Natalia Nowinowska - Ewelina Siedlec 12/7
Kalina Sobczyk - Urszula Kurzyna 12/6

Finał:
Kalina Sobczyk - Natalia Nowinowska 12/6











Szabla chłopców

1. Karol Lademann (UKS Gocław 75 Warszawa)
2. Arkadiusz Białecki (UKS Hajduczek Olsztyn)
3. Mateusz Prokopowicz (UKS 13 Białystok)
3. Antek Rzepka (UKS Gocław 75 Warszawa)
5. Krystian Wysocki (KKSz Konin)
6. Michał Batogowski (AZS AWF Warszawa)
7. Hubert Glasner (KKSz Konin)
8. Kacper Mielech (UKS 13 Białystok)
-------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

10. Michał Zandecki
17. Maurycy Dziublewski

Startowało 25 zawodników

Ćwierćfinały:
Mateusz Prokopowicz - Kacper Mielech 12/4
Karol Lademann - Krystian Wysocki 12/6
Antek Rzepka - Michał Batogowski 12/2
Arkadiusz Białecki - Hubert Glasner 12/4

Półfinały:
Karol Lademann - Mateusz Prokopowicz 12/8
Arkadiusz Białecki - Antek Rzepka 12/6

Finał:
Karol Lademann - Ariadiusz Białecki 12/6







MŁODZIK

Szabla dziewcząt

1. Urszula Sałańska (UKS Gocław 75 Warszawa)
2. Martyna Tobiaszewska (UKS 13 Białystok)
3. Nadia Królikowska (TMS Sosnowiec)
3. Weronika Michalak (AZS AWF Poznań)
5. Marta Mazurek (UKS 13 Białystok)
6. Magdalena Adamaszek (Kolejarz 24 Katowice)
7. Oliwia Brol (Kolejarz 24 Katowice)
8. Ewelina Dąbrowska (UKS Victor Warszawa)
-------------------------------------------
miejsca zawodniczek KKSz Konin

13. Klaudia Staszak
19. Katarzyna Kaczmarek
22. Martyna Dziublewska
27. Sandra Radzimska

Startowało 35 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Weronika Michalak - Marta Mazurek 15/11
Urszula Sałańska - Magdalena Adamaszek 15/3
Nadia Królikowska - Oliwia Brol 15/14
Martyna Tobiaszewska - Ewelina Dąbrowska 15/8

Półfinały:
Urszula Sałańska - Weronika Michalak 15/9
Martyna Tobiaszewska - Nadia Królikowska 15/13

Finał:
Urszula Sałańska - Martyna Tobiaszewska 15/13







Szabla chłopców

1. Mateusz Knez (AZS AWF Poznań)
2. Bartosz Stejza (KKSz Konin)
3. Krzysztof Kaczkowski (TMS Sosnowiec)
3. Mateusz Pychyński (KKSz konin)
5. Bartosz Grześkowiak (AZS AWF Poznań)
6. Patryk Jaskulski (KKSz Konin)
7. Jakub Osek (UKS 13 Białystok)
8. Adrian Dzwoniarski (KKSz Konin)
--------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

9. Mateusz Godlewski

Startowało 25 zawodników

Ćwierćfinały:
Michał Kisiel - Jakub Osek 15/4
Bartosz Strejza - Bartosz Grześkowiak 15/10
Mateusz Knez - Patryk Jaskulski 15/13
Krzysztof Kaczkowski - Mateusz Pychyński 15/7

Półfinały:
Bartosz Strejza - Michał Kisiel - przez wykluczenie
Mateusz Knez - Krzysztof Kaczkowski 15/12

Finał:
Mateusz Knez - Bartosz Strejza 15/6










Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design