Dzisiaj jest: 12.11.19. 




02.11.2011 - Mistrzostwa Wielkopolski Szkół - Śrem - 12.11.2011
Mistrzostwa Wielkopolski Szkół w Szermierce
XVIII Memoriał Tadeusza Mieloszyńskiego
Śrem, 12.11.2011


SZKOŁY PODSTAWOWE

Szabla dziewcząt

1. Natalia Nowinowska (SP 12 Konin)
2. Agata Marciniak (SP Społeczna nr 1 Poznań)
3. Julia Białecka (SP 42 Poznań)
3. Michalina Fic (SP 15 Konin)
5. Paulian Romańska (SP Stare Miasto)
6. Julianna Kęsy (SP 1 Konin)
7. Marta Gorgolewska (SP Modła Królewska)
8. Barbara Szulc (SP 2 Luboń)
------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

9. Nikola Rutecka (SP 1 Konin)
11. Daria Teskowska (SP 15 Konin)
13. Eliza Rutecka (SP 1 Konin)

Ćwierćfinały:
Natalia Nowinowska – Barbara Szulc 10/1
Michalina Fic – Paulina Romańska 10/4
Julia Białecka – Julianna Kęsy 10/4
Agata Marciniak – Marta Gorgolewska 10/2

Półfinały:
Natalia Nowinowska – Michalina Fic 10/9
Agata Marciniak – Julia Białecka 10/4

Finał:
Natalia Nowinowska – Agata Marciniak 10/6






Szabla chłopców

1. Łukasz Kupczyński (SP 26 Poznań)
2. Jędrzej Troć (SP 54 Poznań)
3. Hubert Stępień (Zespół Szkół Zakonu Pijarów)
3. Krystian Wysocki (SP 4 Konin)
5. Michał Zandecki (SP Stare Miasto)
6. Bartosz Mikołajczyk (SP 1 Konin)

7. Krystian Borkiewicz (SP Stare Miasto)
8. Hubert Glasner (SP 4 Konin)
-----------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

9. Maurycy Dziublewski (SP 9 Konin)
11. Michał Banasiak (SP 4 Konin)
12. Jakub Tadeusz (SP 4 Konin)
13. Adam Nowak (SP 12 Konin)
14. Tomasz Sikorski (SP 12 Konin)
15. Krystian Waszak (SP 12 Konin)
17. Mateusz Dziublewski (SP 12 Konin)

Ćwierćfinały:
Łukasz Kupczyński – Hubert Glasner 10/2
Hubert Stępień – Michał Zandecki 10/8
Krystian Wysocki – Bartosz Mikołajczyk 10/7
Jędrzej Troć – Krystian Borkiewicz 10/8

Półfinały:
Łukasz Kupczyński – Hubert Stępień 10/3
Jędrzej Troć – Krystian Wysocki 10/7

Finał:
Łukasz Kupczyński – Jędrzej Torć 10/4






SZKOŁY GIMNAZJALNE

Szabla dziewcząt

1. Martyna Trzmielewska (GIM 6 Konin)
2. Michalina Kostrzewa (GIM 6 Konin)
3. Sara Ciesielska (GIM 6 Konin)
3. Katarzyna Lengowska (GIM 6 Konin)

5. Weronika Michalak (GIM 40 Poznań)
6. Sylwia Matuszak (GIM 6 Konin)
7. Martyna Dziublewska (GIM 6 Konin)

8. Monika Michalska (GIM 40 Poznań)
-------------------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

10. Katarzyna Kaczmarek (GIM 6 Konin)
12. Izabela Owczarczak (GIM 6 Konin)
13. Sandra Radzimska (GIM 6 Konin)
16. Martyna Maksym (GIM 6 Konin)
17. Marta Kochańska (GIM 6 Konin)
18. Weronika Orczyk (GIM 6 Konin)

Ćwierćfinały:
Martyna Trzmielewska – Monika Michalska 15/5
Katarzyna Lengowska – Weronika Michalak 15/11
Sara Ciesielska – Sylwia Matuszak 15/12
Michalina Kostrzewa – Martyna Dziublewska 15/2

Półfinały:
Martyna Trzmielewska – Katarzyna Lengowska 15/3
Michalina Kostrzewa – Sara Ciesielska 15/12

Finał:
Martyna Trzmielewska – Michalina Kostrzewa 15/14






Szabla chłopców

1. Krzysztof Woźny (GIM 6 Konin)
2. Bartosz Strejza (GIM 6 Konin)

3. Jakub Dams (GIM 26 Poznań)
3. Bartosz Grześkowiak (GIM 40 Poznań)
5. Adrian Dzwoniarski (GIM 6 Konin)
6. Rafał Golewski (GIM 6 Konin)
7. Patryk Okrój (GIM 6 Konin)

8. Maksymilian Pracz (GIM 43 Poznań)
-----------------------------------------
miejsca pozostałych zawodników KKSz Konin

9. Mateusz Pychyński (GIM 6 Konin)
11. Patryk Jaskulski (GIM 6 Konin)
12. Damian Żarczyński (GIM 6 Konin)

Ćwierćfinały:
Krzysztof Woźny – Maksymilian Pracz 15/12
Bartosz Grześkowiak – Rafał Golewski 15/14
Jakub Dams – Adrian Dzwoniarski 15/13
Bartosz Strejza – Patryk Okrój 15/7

Półfinały:
Krzysztof Woźny – Bartosz Grześkowiak 15/12
Bartosz Strejza – Jakub Dams 15/12

Finał:
Krzysztof Woźny – Bartosz Stejza 15/7






Napisał: KJ.

Komentarze
24.11.2011 o 20:09 · EffeCzka
Bartek.! Dobrze ci idziee. Oby tak dalej. Pozdrawiam.! <3

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design