Dzisiaj jest: 12.11.19. 




28.11.2011 - PEK - Goeppingen - 10-11.12.2011
Puchar Europy Kadetów
Goeppingen (Niemcy), 10-11.12.2011


SZABLA DZIEWCZĄT

1. Arianna Sakellariou (Grecja)
2. Iryna Shchukla (Ukraina)
3. Mira Kelecsenyi (Węgry)
3. Anastasia Gogoleva (Rosja)
5. Daria Kochetova (Rosja)
6. Ann-Sophie Kindler (Niemcy)
7. Gabriela Drygała (Polska - KKSz Konin)
8. Judith Kusian (Niemcy)
-----------------------------------
miejsca pozostałych zawodniczek KKSz Konin

56. Michalina Kostrzewa
75. Martyna Trzmielewska
81. Adrianna Konon
84. Dominika Siekacz
121. Sara Ciesielska
140. Marta Geraga

Startowało 188 zawodniczek

Ćwierćfinały:
Iryna Shchukla - Daria Kochetova 15/5
Anastasia Gogoleva - Ann-Sophie Kindler 15/12
Arianna Sakellariou - Judith Kusian 15/7
Mira Kelecsenyi - Gabriela Drygała 15/10

Półfinały:
Iryna Shchukla - Anastasia Gogoleva 15/13
Arianna Sakellariou - Mira Kelecsenyi 15/9

Finał:
Arianna Sakellariou -Iryna Shchukla 15/11



finałowa 8 w szabli dziewcząt




Gabriela Drygała - 7 miejsce




SZABLA CHŁOPCÓW

1. Eduard Gert (Niemcy)
2. Dmitriy Danilenko (Rosja)
3. Lacopo Rinaldi (Włochy)
3. Eugenio Castello (Włochy)
5. Balint Kossuth (Węgry)
6. Jonathan Webb (Wielka Brytania)
7. Bogdan Platonov (Ukraina)
8. Vadim Vilgusevich (Rosja)
---------------------------------
miejsca zawodników KKSz Konin

28. Kamil Siwek
42. Kewin Chorchowski
61. Kamil Goździk
74. Krzysztof Woźny
84. Stanisław Świerk
85. Rafał Golewski
97. Sebastian Korczakowski
126. Bartosz Strejza
160. Patryk Jaskulski
163. Mateusz Pychyński
193. Adrian Dzwoniarski

Startowało 199 zawodników

Ćwierćfinały:
Dmitriy Danilenko - Balint Kossuth 15/8
Eugenio Castello - Vadim Vilgusevich 15/13
Eduard Gert - Jonathan Webb 15/14
Lacopo Rinaldi - Bogdan Platonov 15/11

Półfinały:
Dmitriy Danilenko - Eugenio Castello 15/12
Eduard Gert - Lacopo Rinaldi 15/7

Finał:
Eduard Gert - Dmitriy Danilenko 15/13

Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design