Dzisiaj jest: 21.09.17. 




12.06.2017 - MPMł - Olsztyn - 10-11.06.2017
Mistrzostwa Polski Młodzików
Olsztyn, 10-11.06.2017

złoty i brązowy medal dla Konina



Szabla dziewcząt indywidualnie

1.ZAJĄC Ewa (TMS Sosnowiec)
2.KOZIEŁ Klaudia (TMS Sosnowiec)
3.PORADA Paulina (TMS Sosnowiec)
3.NAGÓRSKA Anastazja (O.Ś. AZS Poznań)
5.LENKIEWICZ Zuzanna (TMS Sosnowiec)
6.MALGREM Klaudia (UKS Hajduczek Olsztyn)
7.KOZŁOWSKA Aniela (UKS Hajduczek Olsztyn)
8.WOŹNIAK Nikola ( KKSz Konin)

Ćwierćfinały:
Zając Ewa - Woźniak Nikola 12/7
Nagórska Anastazja - Kozłowska Aniela 12/6
Porada Paulina - Malgrem Klaudia 12/11
Kozieł Klaudia - Lenkiewicz Zuzanna 12/11

Półfinały:
Zając Ewa - Nagórska Anastazja 12/7
Kozieł Klaudia - Porada Paulina 12/10

Finał:
Zając Ewa - Kozieł Klaudia 12/10


Szabla chłopców indywidualnie

1.DZIERNIEJKO Jakub (UKS 13 Białystok)
2.ADAMUS Maciej (Akademia Integracji)
3.JAREK Gabriel (KKSz Konin)
3.KAJOR Krzysztof (Pałac Młodzieży Katowice)
5.CZARNIECKI Łukasz (UKS 13 Białystok)
6.STASIAK Mateusz (KKSz Konin)
7.GIL Krzysztof (AZS AWF Warszawa)
8.NOWINOWSKI Kacper (KKSz Konin)

Ćwierćfinały:
Kajor Krzysztof - Gil Krzysztof 12/7
Dzierniejko Jakub - Stasiak Mateusz 12/5
Adamus Maciej - Czarniecki Łukasz 12/10
Jarek Gabriel - Nowinowski Kacper 12/7

Półfinały:
Dzierniejko Jakub - Kajor Krzysztof 12/10
Adamus Maciej - Jarek Gabriel 12/7

Finał:
Dzierniejko Jakub - Adamus Mikołaj 12/11


Dziewczęta dziewcząt drużynowo

1. UKS Hajduczek Olsztyn I
- Domżalska Pola
- Kondrusik Nina
- Kozłowska Aniela
- Malgrem Klaudia
2. TMS Sosnowiec I
3. TMS Sosnowiec II
4. AZS AWF Warszawa
5. O.Ś. AZS Poznań
6. AZS AWF Poznań
7. KKSz Konin
- Buselt Zuzanna
- Dzięcielak Martyna
- Koziarska Natalia
- Woźniak Nikola

8. UKS 13 Białystok I

Ćwierćfinały:
TMS Sosnowiec I - O.Ś. AZS Poznań 36/10
TMS Sosnowiec II - KKSZ Konin I 36/33
AZS AWF Warszawa - AZS AWF Poznań 36/23
UKS Hajduczek Olsztyn I - UKS 13 Białystok I 36/18

Półfinały:
TMS Sosnowiec I - TMS Sosnowiec II 36/24
UKS Hajduczek Olsztyn I -AZS AWF Warszawa 36/26

Finał:
UKS Hajduczek Olsztyn I - TMS Sosnowiec I 36/29

Walka o III miejsce:
TMS Sosnowiec II - AZS AWF Warszawa 36/34

Szabla chłopców drużynowo

1. KKSz Konin I
- Hadaj Bahir Sofien
- Jarek Gabriel
- Nowinowski Kacper
- Stasiak Mateusz

2. UKS 13 Białystok
3. AZS AWF Warszawa
4. KKSz Konin II
- Ostrowski Grzegorz
- Piguła Jan
- Sikorski Kamil
- Silbert Paweł

5. UKS Hajduczek I Olsztyn
6. Akademia Integracji Wołomin
7. MUKS Victor Warszawa
8. Pałac Młodzieży Katowice

Ćwierćfinały:
KKSZ Konin I - MUKS Victor Warszawa 36/26
KKSZ Konin II - Akademia Integracji Wołomin 36/24
AZS AWF Warszawa - Pałac Młodzieży Katowice 36/30
UKS 13 Białystok - UKS Hajduczek Olsztyn I 36/21

Półfinały:
KKSZ Konin I - KKSZ Konin II 36/19
UKS 13 Białystok - AZS AWF Warszawa 35/24

Finał:
KKSZ Konin I - UKS 13 Białystok 36/30

Walka o III miejsce:
AZS AWF Warszawa - KKSZ Konin II 36/33

*************









Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design