Dzisiaj jest: 20.08.18. 




26.01.2018 - MPJ - Warszawa - 27-28.01.2018
Mistrzostwa Polski Juniorów
Warszawa, 27-28.01.2018


Nowinowska Natalia - brązowy medal ind

Borkiewicz Krystian, Dziublewski Maurycy,
Glasner Hubert i Szreder Michał - brązowy medal dr


Szabla kobiet

1. CIEŚLAR Zuzanna (Zagłębiowski Klub Szermierczy)
2. KURZYNA Urszula (UKS 13 Białystok)
3. MAZUREK Marta (AZS AWF Warszawa)
3. NOWINOWSKA Natalia (KKSz Konin)
5. GAŁECKA Natalia (AZS AWF Warszawa)
6. MARCINIAK Agata (O.Ś. AZS Poznań)
7. SZULC Barbara (O.Ś. AZS Poznań)
8. WALAS Natalia (TMS Sosnowiec)

Ćwierćfinały:
Kurzyna Urszula – Szulc Barbara 15/3
Nowinowska Natalia – Gałecka Natalia 15/13
Mazurek Marta – Walas Natalia 15/8
Cieślar Zuzanna – Marciniak Agata 15/5

Półfinały:
Kurzyna Urszula – Nowinowska Natalia 15/9
Cieślar Zuzanna – Mazurek Marta 15/10

Finał:
Cieślar Zuzanna – Kurzyna Urszula 15/10


Szabla mężczyzn

1. LADEMANN Karol (AZS AWF Warszawa)
2. BRONISZEWSKI Jakub (MUKS Victor Warszawa)
3. HRYCIUK Szymon (Pałac Młodzieży Katowice)
3. SZCZEPANIK Piotr (MUKS Victor Warszawa)
5. NOWAK Franciszek (AZS AWF Warszawa)
6. DZIUBLEWSKI Maurycy (KKSz Konin)
7. PROKOPOWICZ Mateusz (UKS 13 Białystok)
8. GÓRSKI Mikołaj (Zagłębiowski Klub Szermierczy)

Ćwierćfinały:
Broniszewski Jakub – Dziublewski Maurycy 15/8
Hryciuk Szymon – Prokopowicz Mateusz 15/13
Lademann Karol – Górski Mikołaj 15/10
Szczepanik Piotr – Nowak Franciszek 15/12

Półfinały:
Broniszewski Jakub – Hryciuk Szymon 15/7
Lademann Karol – Szczepanik Piotr 15/7

Finał:
Lademann Karol – Broniszewski Jakub 15/7


DRUŻYNOWO

Szabla kobiet


1. I AZS AWF Warszawa
(Natalia Gałecka, Marta Mazurek, Marta Okine, Emilia Rowińska)
2. UKS 13 Białystok
(Urszula Kurzyna, Gabriela Mieczkowska, Blanka Seredyńska)
3. Zagłębiowski Klub Szermierczy
(Julia Cieślar, Zuzanna Cieślar, Sandra Strejczyk, Marta Ziomek)
4. I KKSz Konin
(Michalina Fic, Natalia Nowinowska, Weronika Waleriańczyk, Małgorzata Zawodniak)

5. I TMS Sosnowiec
6. UKS Hajduczek Olsztyn
7. II AZS AWF Warszawa
8. O.Ś. AZS Poznań

Ćwierćfinały:
I AZS AWF WARSZAWA – II AZS AWF WARSZAWA 45/20
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY – I TMS SOSNOWIEC 45/34
I KKSZ KONIN – O.Ś. AZS POZNAŃ 45/30
UKS 13 BIAŁYSTOK – UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 45/27

Półfinały:
I AZS AWF WARSZAWA – ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 45/39
UKS 13 BIAŁYSTOK – I KKSZ KONIN 45/43

Finał:
I AZS AWF WARSZAWA – UKS 13 BIAŁYSTOK 45/38

Walka o III miejsce:
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY – I KKSZ KONIN 45/25


Szabla mężczyzn

1. MUKS Victor Warszawa
(Cezary Białecki, Jakub Broniszewski, Piotr Szczepanik)
2. AZS AWF Warszawa
(Jędrzej Dłużniewski, Jan Kruszewski, Karol Lademann, Franciszek Nowak)
3. KKSz Konin
(Krystian Borkiewicz, Maurycy Dziublewski, Hubert Glasner, Michał Szreder)

4. Zagłębiowski Klub Szermierczy
5. II Zagłębiowski Klub Szermierczy
6. UKS 13 Białystok
7. UKS Hajduczek Olsztyn
8. Akademia Integracji

Ćwierćfinały:
MUKS VICTOR WARSZAWA – AKADEMIA INTEGRACJI 45/15
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY – UKS 13 BIAŁYSTOK 45/41
KKSZ KONIN – II ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 45/38
AZS AWF WARSZAWA – UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 45/32

Półfinały:
MUKS VICTOR WARSZAWA – ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 45/20
AZS AWF WARSZAWA – KKSZ KONIN 45/31

Finał:
MUKS VICTOR WARSZAWA – AZS AWF WARSZAWA 45/39

Walka o III miejsce
KKSZ KONIN – ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 45/43


Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design