Dzisiaj jest: 25.06.18. 




30.04.2018 - OOM SZABLA - Konin - 30.04 - 01.05.2018
OOM SZABLA
Konin, 30.04-01.05.2018



-link do wideo z 1 dnia-

-link do wideo z 2 dnia-

-link do wyników online-

wszystkie transmisje wideo dostępne pod adresem:
-vibox.pl-







*********************************************************







Szabla dziewcząt indywidualnie

1.BARTOSZ Roksana (Dragon Łódź)
2.ROWIŃSKA Emilia (AZS AWF Warszawa)
3.WALERIAŃCZYK Weronika (KKSz Konin)
3.PORADA Zuzanna (TMS Sosnowiec)
5.CIEŚLAR Julia (ZKS Sosnowiec)
6.WYSOCKA Natalia (KKSz Konin)
7.MALISZEWSKA Weronika (UKS 13 Białystok)
8.WOŹNIAK Nikola (KKSz Konin)


Szabla chłopców indywidualnie

1.NOWAK Franciszek (AZS AWF Warszawa)
2.BRONISZEWSKI Jakub (MUKS Victor Warszawa)
3.PŁUSA Dominik (KKSz Konin)
3.GAŁECKI Rafał (AZS AWF Warszawa)
5.SZREDER Michał (KKSz Konin)
6.CZAJKOWSKI Ksawery (ZKS Sosnowiec)
7.HRYCIUK Szymon (Pałac Młodzieży Katowice)
8.ADAMUS Maciej (Akademia Integracji)


Szabla dziewcząt drużynowo

1. KKSZ KONIN I
- HADJ BACHIR Aischa
- PAPUZIŃSKA Alicja
- WALERIAŃCZYK Weronika
- WYSOCKA Natalia


2. TMS SOSNOWIEC I
- LENKIEWICZ Zuzanna
- PORADA Paulina
- PORADA Zuzanna
- ZAJĄC Ewa

3. AZS AWF WARSZAWA I
- GAŁECKA Natalia
- LASKOWSKA Natalia
- ROWIŃSKA Emilia
- SKONIECZNA Daria

4. UKS HAJDUCZEK
5. O.Ś. AZS POZNAŃ
6. DRAGON ŁÓDŹ
7. ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY
8. KKSZ KONIN II
- BUSELT Zuzanna
- GŁOWACKA Izabela
- KOZIARSKA Natalia
- WOŹNIAK Nikola



Szabla chłopców drużynowo

1. MUKS VICTOR WARSZAWA
- BRONISZEWSKI Jakub
- BRONISZEWSKI Marcel
- RYCHTA Krzysztof

2. KKSZ KONIN I
- PŁUSA Dominik
- STASIAK Olaf
- SZREDER Michał
- WEISS Marek


3. AZS AWF WARSZAWA I
- DANIŁOWICZ Ksawery
- DROŻDŻEWICZ Czarek
- GAŁECKI Rafał
- NOWAK Franciszek

4. DRAGON ŁÓDŹ
5. PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE
6. ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY
7. UKS 13 BIAŁYSTOK
8. KKSZ KONIN II
- GLANC Sebastian
- JEDWABNY Gracjan
- ŁĘTOWSKI Kacper
- SZKUDLAREK Bartosz





***************

Defilada sportowców.
















Flaga olimpijska już na maszcie (Broniszewski Jakub - MUKS Victor Warszawa)


Waleriańczyk Weronika dokona zapalenia znicza.


Odczytanie Apelu Olimpijskiego - Weiss Marek.


Odczytanie ślubowania zawodnika - Bartosz Roksana (Dragon Łódź).


Odczytanie ślubowania trenera - Pałasz Patryk.


Odczytanie ślubowania sędziego - Gal Łukasz.


Występy zespołu tanecznego z Konińskiego Domu Kultury - From the Top.










Przed nami walki półfinałowe i finałowe.


Walka półfinałowa Waleriańczyk Weroniki.


Walka półfinałowa Płusy Dominika.


Walka finałowa dziewcząt.




Walka finałowa chłopców.




Najlepsze ósemki w szabli dziewcząt.


Najlepsze ósemki w szabli chłopców.


Walka finałowa chłopców - drużynowo




Drużynowe medalistki w szabli.


Drużynowi medaliści w szabli.



Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design