Dzisiaj jest: 16.12.18. 




28.05.2018 - MPS - Warszawa - 26-27.05.2018
Mistrzostwa Polski Seniorów
Warszawa, 26-27.05.2018

4 medale dla Konina (dwa srebrne i dwa brązowe)


Szabla kobiet indywidualnie

1.KOZACZUK Małgorzata (AZS AWF WARSZAWA)
2.CIEŚLAR Zuzanna (ZKS SOSNOWIEC)
3.PUDA Marta (TMS SOSNOWIEC)
3.MATUSZAK Sylwia (KKSZ KONIN)
5.SHELTON Aleksandra (AZS AWF WARSZAWA)
6.KALETA Karolina (AZS AWF WARSZAWA)
7.OSTOJSKA Matylda (AZS AWF WARSZAWA)
8.WĄTOR Angelika (ZKS SOSNOWIEC)

Ćwierćfinały:
Kozaczuk Małgorzata - Shelton Aleksandra 15/12
Matuszak Sylwia - Ostojska Matylda 15/6
Cieślar Zuzanna - Wątor Angelika 15/9
Puda Marta - Kaleta Karolina 15/13

Półfinały:
Kozaczuk Małgorzata - Matuszak Sylwia 15/7
Cieślar Zuzanna - Puda Marta 15/9

Finał:
Kozaczuk Małgorzata - Cieślar Zuzanna 15/14


Szabla mężczyzn indywidualnie

1.GRZEGOREK Mikołaj (MUKS VICTOR WARSZAWA)
2.GODLEWSKI Mateusz (KKSZ KONIN)
3.SZCZEPANIK Piotr (MUKS VICTOR WARSZAWA)
3.KONIUSZ Marcin (MKS FORTIS SOSNOWIEC)
5.SĘCZEK Adam (MUKS VICTOR WARSZAWA)
6.PYTEL Tomasz (AZS AWF KATOWICE)
7.KNEZ Mateusz (OŚ AZS POZNAŃ)
8.STANISŁAWSKI Adrian (KKSZ KONIN)

Ćwierćfinały:
Godlewski Mateusz - Knez Mateusz 15/7
Szczepanik Piotr - Pytel Tomasz 15/12
Koniusz Marcin - Sęczek Adam 15/5
Grzegorek Mikołaj - Stanisławski Adrian 15/14

Półfinały:
Godlewski Mateusz - Szczepniak Piotr 15/10
Grzegorek Mikołaj - Koniusz Marcin 15/10

Finał:
Grzegorek Mikołaj - Godlewski Mateusz 15/14


Szabla kobiet drużynowo

1.ZKS Sosnowiec
- Zuzanna Cieślar
- Karolina Cieślar
- Karolina Walczak
- Angelika Wątor
2.AZS AWF Warszawa I
- Martyna Komisarczyk
- Małgorzata Kozaczuk
- Emilia Rowińska
- Aleksandra Shelton
3.KKSz Konin
- Katarzyna Kędziora
- Sylwia Matuszak
- Małgorzata Zawodniak

4.O.Ś. AZS Poznań
5.TMS Sosnowiec I
6.ZKS Sosnowiec II
7.UKS 13 Białystok
8.AZS AWF Warszawa II

Ćwierćfinały:
ZKS I - UKS 13 BIAŁYSTOK 45/22
KKSZ KONIN - TMS SOSNOWIEC I 45/31
OŚ AZS POZNAŃ - AZS AWF WARSZAWA II 45/42
AZS AWF WARSZAWA I - ZKS II 45/14

Półfinały:
ZKS I - KKSZ KONIN 45/24
AZS AWF WARSZAWA I 45/19

Finał:
ZKS I - AZS AWF WARSZAWA I 45/42

Walka o III miejsce:
KKSZ KONIN - OŚ AZS POZNAŃ 45/38


Szabla mężczyzn drużynowo

1.MUKS Victor Warszawa
- Cezary Białecki
- Mikołaj Grzegorek
- Adam Sęczek
- Piotr Szczepanik
2.KKSz Konin I
- Damian Dzwoniarski
- Hubert Glasner
- Mateusz Godlewski
- Adrian Stanisławski

3.AZS AWF Katowice I
- Kamil Kowalewski
- Jakub Ociński
- Tomasz Pytel
- Marcin Wystel
4.MKS Fortis Sosnowiec
5.ZKS Sosnowiec I
6.O.Ś. AZS Poznań
7.UKS Szabla Ząbki
8.AZS AWF Warszawa

Ćwierćfinały:
MUKS VICTOR WARSZAWA I - UKS SZABLA ZĄBKI 45/19
MKS FORTIS SOSNOWIEC - OS AZS POZNAŃ 45/41
AZS AWF KATOWICE I - ZKS I 45/39
KKSZ KONIN - AZS AWF WARSZAWA 45/27

Półfinały:
MUKS VICTOR WARSZAWA I - MKS FORTIS SOSNOWIEC 45/26
KKSZ KONIN - AZS AWF KATOWICE I 45/43

Finał:
MUKS VICTOR WARSZAWA I - KKSZ KONIN 45/41

Walka o III miejsce:
AZS AWF KATOWICE I - MKS FORTIS SOSNOWIEC 45/40

****************
















Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design