Dzisiaj jest: 25.06.18. 




11.06.2018 - MPMŁ - Sosnowiec - 09-10.06.2018
Mistrzostwa Polski Młodzików
Sosnowiec, 09-10.06.2018

złoty medal drużynowo


Szabla dziewcząt indywidualnie

1. LENKIEWICZ Zuzanna (TMS Sosnowiec)
2. PORADA Zuzanna (TMS Sosnowiec)
3. PORADA Paulina (TMS Sosnowiec)
3. HABRYN Emilia (TMS Sosnowiec)
5. NAGÓRSKA Anastazja (O.Ś. AZS Poznań)
6. KONDRASIUK Nina (UKS Hajduczek Olsztyn)
7. SAŁATA Amelia (ZKS Sosnowiec)
8. KOZŁOWSKA Aniela (UKS Hajduczek Olsztyn)

Ćwierćfinały:
Porada Paulina – Kozłowska Aniela 12/11
Porada Zuzanna – Kondrusik Nina 12/1
Lenkiewicz Zuzanna – Sałata Amelia 12/3
Habryn Emilia – Nagórska Anastazja 12/11

Półfinały:
Porada Zuzanna – Porada Paulina 12/11
Lenkiewicz Zuzanna – Habryn Emilia 12/3

Finał:
Lenkiewicz Zuzanna – Porada Zuzanna 12/10


Szabla chłopców indywidualnie

1. BRONISZEWSKI Marcel (MUKS Victor Warszawa)
2. ROSŁON Bartosz (Akademia Integracji)
3. DENKIEWICZ Benedykt (UKS Szabla Ząbki)
3. SOBEL Filip (MUKS Victor Warszawa)
5. KACZMARCZYK Wojciech (KKSz Konin)
6. MOCZYDŁOWSKI Kajetan (MUKS Victor Warszawa)
7. PURGAŁ Adam (Kolejarz 24 Katowice)
8. MAŃCZAK Mateusz (KKSz Konin)

Ćwierćfinały:
Broniszewski Marcel – Mańczak Mateusz 12/7
Denkiewicz Benedykt – Purgał Adam 12/2
Sobel Filip – Moczydłowski Kajetan 12/5
Rosłon Bartosz – Kaczmarczyk Wojciech 12/10

Półfinały:
Broniszewski Marcel – Denkiewicz Benedykt 12/5
Rosłon Bartosz – Sobel Filip 12/11

Finał:
Broniszewski Marcel – Rosłon Bartosz 12/2


Szabla dziewcząt drużynowo

1. TMS SOSNOWIEC I (Habryn, Lenkiewicz, Porada, Porada)
2. ZKS SOSNOWIEC I (Kordel, Sałata, Wójcik)
3. UKS HAJDUCZEK OLSZTYN I (Dobies, Kondrusik, Kozłowska, Woźniak)
4. KKSZ KONIN I (Buslet, Graupen, Makowska, Pakuła)
5. TMS SOSNOWIEC II
6. KS DRAGON ŁÓDŹ
7. UKS 13 BIAŁYSTOK I
8. GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY

Ćwierćfinały:
TMS SOSNOWIEC I – GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 36/10
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN I – TMS SOSNOWIEC II 36/29
KKSZ KONIN I – UKS 13 BIAŁYSTOK I 36/25
ZKS SOSNOWIEC I – KS DRAGON ŁÓDŹ 36/24

Półfinały:
TMS SOSNOWIEC I – UKS HAJDUCZEK OLSZTYN I 36/20
ZKS SOSNOWIEC I – KKSZ KONIN I 36/34

Finał:
TMS SOSNOWIEC I – ZKS SOSNOWIEC I 36/25

Walka o III miejsce:
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN I – KKSZ KONIN I 36/35


Szabla chłopców drużynowo:

1. KKSZ KONIN I (Bakalarski, Kaczmarczyk, Kaczmarczyk, Mańczak)
2. MUKS VICTOR WARSZAWA (Broniszewski, Moczydłowski, Sobel)
3. UKS SZABLA ZĄBKI (Dąbrowski, Denkiewicz, Dankiewicz, Pękala)
4. PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE
5. UKS 13 BIAŁYSTOK
6. UKS HAJDUCZEK OLSZTYN I
7. UKS RIPOSTA OLSZTYN
8. AZS AWF WARSZAWA I

Ćwierćfinały:
MUKS VICTOR WARSZAWA – UKS 13 BIAŁYSTOK 36/34
UKS SZABLA ZĄBKI – AZS AWF WARSZAWA I 36/24
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE – UKS HAJDUCZEK OLSZTYN I 36/19
KKSZ KONIN I – UKS RIPOSTA OLSZTYN I 36/27

Półfinały:
MUKS VICTOR WARSZAWA – UKS SZABLA ZĄBKI 36/27
KKSZ KONIN I – PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 36/17

Finał:
KKSZ KONIN I – MUKS VICTOR WARSZAWA 36/19

Walka o III miejsce:
UKS SZABLA ZĄBKI – PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 36/35






Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design