Dzisiaj jest: 15.09.19. 




10.06.2019 - MPMł - Śrem - 08-09.06.2019
Mistrzostwa Polski Młodzików
Śrem, 08-09.06.2019

Drużynowe Wicemistrzostwo Polski
w szabli chłopców


Szabla chłopców indywidualnie

1. KUSAK Oskar (UKS HAJDUCZEK OLSZTYN)
2. DENKIEWICZ Benedykt (UKS SZABLA ZĄBKI)
3. PARDELA Michał (KOLEJARZ 24 KATOWICE)
3. SCHLEIFER Tytus (AZS AWF WARSZAWA)
5. LEDUC Leon (GRODZISKI KLUB SZERMIERCZ)
6. MOCZYDŁOWSKI Kajetan (MUKS VICTOR WARSZAWA)
6. MALCER Kacper (KKSZ KONIN)
8. SULEWSKI Szymon (UKS 13 BIAŁYSTOK)

Ćwierćfinały:
Denkiewicz Benedykt – Sulewski Szymon 12/9
Schleifer Tytus – Leduc Leon 12/8
Pardela Michał – Moczydłowski Kajetan 12/11
Kusak Oskar – Malcer Kacper 12/3

Półfinały:
Denkiewicz Benedykt – Schleifer Tytus 12/10
Kusak Oskar – Pardela Michał 12/8

Finał:
Kusak Oskar – Denkiewicz Benedykt 12/5


Szabla dziewcząt drużynowo

1. TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
- HABRYN Emilia
- HOFMAN Karolina
- PIENIĄŻEK Zofia
- PILEWSKA Julia
2. DRAGON ŁÓDZ
- CZAJKOWSKA Ewa
- GÓROWSKA Amelia
- KOZANECKA Sonia
- LIPIŃSKA Natalia
3. ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY
- AKSAMIT Marta
- SAJNÓG Agata
- SOBIERAJ Barbara
- WÓJCIK Gabriela
4. UKS 13 BIAŁYSTOK I
5. GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY
6. O.Ś. AZS POZNAŃ
7. SZERMIERKA WOŁOMIN
8. KKSZ KONIN I
- GRAUPEN Inez
- PILARSKA Iga
- SKIBA Hanna
- WSZĘDYBYŁ Marita


Ćwierćfinały:
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – SZERMIERKA WOŁOMIN 36/24
UKS 13 BIAŁYSTOK I – GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 36/23
DRAGON ŁÓDŹ – O.Ś. AZS POZNAŃ 36/9
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY – KKSZ KONIN I 36/25

Półfinały:
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – UKS 13 BIAŁYSTOK I 36/24
DRAGON ŁÓDŹ – ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 36/31

Finał:
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – DRAGON ŁÓDŹ 36/25

Walka o III miejsce:
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY – UKS 13 BIAŁYSTOK I 36/33


Szabla chłopców drużynowo

1. UKS SZABLA ZĄBKI I
- DĄBROWSKI Antoni
- DENKIEWICZ Aleksander
- DENKIEWICZ Benedykt
- PĘKALA Kacper
2. KKSZ KONIN I
- KACZMARCZYK Adam
- MALCER Kacper
- RADOCH Filip
- STASIAK Arkadiusz

3. UKS SZABLA BRZOZA
- BILSKI Mateusz
- FIEDOROWICZ Mikołaj
- MROZOWICZ Remigiusz
- PRZYBYLSKI Mikołaj
4. TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
5. UKS HAJDUCZEK OLSZTYN I
6. KOLEJARZ 24 KATOWICE I
7. AZS AWF WARSZAWA
8. ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

Ćwierćfinały:
KKSZ KONIN I – ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 36/17
UKS SZABLA BRZOZA – UKS HAJDUCZEK OLSZTYN I 36/31
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – AZS AWF WARSZAWA 36/32
UKS SZABLA ZĄBKI I – KOLEJARZ 24 KATOWICE I 36/22

Półfinały:
KKSZ KONIN I – UKS SZABLA BRZOZA 36/23
UKS SZABLA ZĄBKI I – TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 36/35

Finał:
UKS SZABLA ZĄBKI I – KKSZ KONIN I 36/32

Walka o III miejsce:
UKS SZABLA BRZOZA – TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 36/28

















Napisał: KJ.

Informacja
Musisz się zarejestrować, aby móc komentować.






© KKSz Konin

Admin WebArt Design