Dzisiaj jest: 21.03.23. 
List do rodzicow
Szanowni Państwo,


Zwracam się do Państwa by wyrazić zadowolenie z udziału córki/syna w zajęciach Konińskiego Klubu Szermierczego.

Konińska szermierka ma swoją wieloletnią tradycję i jest traktowana jako duże osiągnięcie lokalnej społeczności. Możemy mieć satysfakcję z wychowania wspaniałych, na światowym poziomie sportowców. Nie mniejszym osiągnięciem jest to, że Koniński Klub Szermierczy ma swój udział w kształtowaniu osobowości i wychowaniu licznej rzeszy młodych ludzi, aktualnie na treningi uczęszcza ponad dwustu dziewcząt i chłopców w różnych kategoriach wiekowych. Jest niezwykle ważne, by w trudnym okresie dorastania mieć dobre wzorce, szansę na sportową rywalizację, nauczyć się zwyciężać i znosić gorycz porażki.

Nasze doświadczenia wskazują, że najlepsze wyniki uzyskuje się przy współdziałaniu szkoły, domu i klubu. Największą motywacją dla młodego człowieka, zawodnika jest świadomość, że jego wysiłek jest akceptowany i doceniony.

Pragę zachęcić Państwa do bliższej współpracy z Klubem. Zapraszam do rozmów z trenerami, którzy mają bezpośredni kontakt i wpływ na młodego człowieka. Zapraszam do kibicowania w organizowanych przez nas zawodach i turniejach. Zarząd Klubu jest również do Państwa dyspozycji.

z wyrazami szacunku

Tadeusz Tylak
Prezes Konińskiego Klubu Szermierczego© KKSz Konin

Admin WebArt Design